Kontakt

Krautzberger s.r.o.


Námĕstí Republiky 28
30100 Plzeň 

+420 736 641 751
+420 377 220 448

vladimir.prouza.cz@krautzberger.com

Krautzberger s.r.o.

Vážení obchodní partneři,

dovolte, abychom Vám představili společnost Krautzberger s.r.o., která se zabývá prodejem stříkací a lakovací techniky, zastupující český a slovenský trh. Společnost byla založena v roce 2003 a je dceřinou společností firmy Krautzberger GmbH, sídlící v německém Eltville nad Rýnem.

Mezi naše významné klienty patří společnost ŠKODA AUTO a.s., VOLKSWAGEN Slovakia, FAURECIA (automobilová výroba), JIKA (sanitární keramika), RONA (sklářský průmysl), ECCO (kožedělná výroba), ZF BOGE (gumové profily), MOSER LEGNO (dřevařský průmysl) aj.

Produkty Krautzberger nachází všeobecné uplatnění všude tam, kde je třeba rozprašovat kapaliny:
Nanášení barev, lakování, nástřik dřevěných dílů mořidly, nanášení lepidel, těsnicích prostředků, ale také glazur a jiných abrazivních suspenzí a disperzí. To znamená, že produkty Krautzberger jsou využívány v nejrůznějších odvětvích průmyslu při strojírenské výrobě, výrobě vozidel, v průmyslu nábytkářském, gumárenském, kožedělném, potravinářském, umělých hmot, keramiky a porcelánu, stavebním průmyslu, obalové technice a také v systémech na značení výrobků resp. obalů.